فروشگاه سیم مفتول استیل طلایی

فروش سیم مفتول استیل از طریق فروشگاه های سراسر کشور انجام خواهد شد که فروشندگان برای اینکه شما عزیزان راحتی بیشتری هنگام خرید داشته باشید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به عرضه می‌کند تا شما می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما که همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند در ارتباط باشید.

فروشگاه سیم مفتول استیل طلایی

انواع سیم مفتول استیل

انواع سیم مفتول استیل

 • دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوتی خواهند داشت در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم و از شما میخواهیم که تا یاپان این مطلب ما را همراهی نمایید.
 • استفاده از این محصول در بسیاری از صنایع مختلف به عنوان یکی از وسایل ضروری و اولیه به حساب می آید.
 • ‏سیم استیل یکی از مدل‌ های مقاوم می باشد که در طی فرآیند مفتول در برابر اکسید آهن یا همان زنگ زدگی مقاوم می شود و در آب و هوای متفاوت سازگار خواهد بود.
 • از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد و برای انجام کارهایی مانند آرماتوربندی یا استفاده از آن در تولید مواد اولیه بسیار سودمند است.
 • نوع استریکی از محکم‌ترین مفتول هایی در جهان به شمار می‌رود که از آلیاژ استیل ساخته شده و شبیه به مفتول سفید است و در برابر سایش مقاوم است و کیفیت ساخت بالایی دارد.
 • در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و برای ساخت سازه های آبی کاربرد دارد همچنین برای صنعت محصولات خانگی و ضد زن مانند لباسشویی یخچال بعضی از قطعات ظرفشویی از سیم مفتول استفاده می شود.
 • همانطور که میدانید استیل در برابر گرما رطوبت و حرارت مقاوم است و دچار زنگ زدگی نخواهد شد به همین دلیل است که برای آشپزخانه از وسایل استیل نیز استفاده می شود زیرا آلودگی را بر روی سطح خود نگه نمی دارد و مانع از ایجاد قارچ و کپک می شود‌.

راهنمای خرید سیم مفتول استیل

راهنمای خرید سیم مفتول استیل

 • همانطور که می‌دانید سیم مفتول دارایی جنس های متفاوتی می باشد که تفاوت آنها در جنس آن است.
 • هنگام خرید باید با توجه به این که میخواهید در چه زمین های از آن استفاده کنید باید از انواع مختلف آن بهره بگیرید که اگر در این زمینه آگاهی ندارید با کسی خرید کنید که بتواند شما را راهنمایی کند.
 • از نظر مس داغ پذیری بسیار مناسب است و تثبیت کننده هستند که روکش این نوع مفتول ها نسبت به مدل های دیگر قوی تر است و به عنوان یک ابزار مقاوم در برابر کشش و ضربه می باشد.
 • برای نگهداری بخش‌های مختلف یک سازه در صنعت یا ساختمان استفاده میشه و که سیمهای مسوار با مس مفتول آهن به صورت کامل پوشیده می شود و این سیم مس وار تولید می کند
 • . در صنایع ریلی مفتولی و خانگی بسته بندی و عایق استفاده از سیم مفتولی گزینی مناسب می باشد که در کابینت سازی کاربرد دارد.
 • در برابر گرما مقاوم است و سپس با چربی زدایی رسوبات آن را از بین می برد.

فروش سیم مفتول استیل اصفهان

فروش سیم مفتول استیل اصفهان خرید سیم مفتول اصفهان از طریق فروشگاه های سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر می باشد که با حذف واسطه تا قیمت بسیار کاهش پیدا کرده است و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و امکان خرید برای همه افراد وجود دارد اگر به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید از تخفیفات ویژه بهره مند خواهند شد ارسال مطمئن محصول به تمامی نقاط ایران در مدت زمان کوتاه انجام خواهد شد.

نمی‌توانیم قیمت دقیق را به علت نوسانات بازار ای درد کنیم اما پیشنهاد می کنیم از طریق شماره تلفن های موجود که برای ارتباطی ما می باشد تا همکاران ما که همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند در ارتباط باشید، ارائه خدمات و پاسخگویی به صورت همه روز و ۲۴ ساعت انجام می شود کسب رضایت شما مشتریان عزیز هدف اصلی ما می باشد که همیشه در تلاش هستیم به این هدف برسیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما