مرکز عرضه سیم مفتول تخت

شرکت با به عنوان یکی از مراکز عرضه سیم مفتول تخت می باشد که محصولاتی درجه یک را به مشتریان خود عرضه می‌کند قابل ذکر است که شرکت ما این محصول را به صورت بدون واسطه وارد کرده و به فروش می‌رساند از این رو قیمت تمام شده محصولات ما بسیار مناسب بوده و همه مردم امکان خرید انواع و اقسام سیم مفتول تخت را دارند و می‌توانند سفارشات خود را از طریق شرکت ما ثبت کرده و محصول مورد نظر را خریداری کنند.

مرکز عرضه سیم مفتول تخت

آشنایی با انواع سیم مفتول متری

آشنایی با انواع سیم مفتول متری

سیم های مفتولی جزو یکی از پر استفاده ترین نوع سیم ها می باشد که با کمک شمش فولادی و از طریق فرآیند نورد گرم تولید می گردد این نوع سیم های مفتولی با متراژ های بسیار بالا تولید شده و به صورت کلاف در هم پیچیده می‌شوند این سیم ها انعطاف پذیری بالایی داشته و می تواند به شکل های مختلفی تبدیل شود و مورد استفاده قرار گیرد.

سیم های مفتولی مقاومت بالایی دارند و قابل ذکر است که این نوع سیم ها خاصیت آهنربایی نداشته و جنس فلز آن ها از نوع هادی می باشد البته قابل ذکر است که گاهی این سیم ها از جنس مس یا آلومینیوم هم ساخته می شود.

در بازار انواع و اقسام سیم های مفتول وجود دارد که کاربردهای مختلفی داشته و افراد باید با توجه به نیاز خود سیم های محصول مورد نظر خود را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند در اینجا ما برخی از انواع این نوع سیم های مفتولی متری را نام می بریم:

 1. سیم های سیاه که دو نوع نرم و خشک دارد
 2. سیم های مفتولی طرح مس
 3. سیم های مفتول شاخه ای
 4. سیم های مفتول گالوانیزه
 5. سیم های مفتول خاردار

با توجه به کاربرد بسیار بالایی سیم های مفتولی در جهان سعی کنید آن را از بهترین برند خریداری کنید تا بتوانید با خیال آسوده برای طولانی مدت مورد استفاده قرار دهید همچنین بهتر از هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکنید و سراغ محصولات بی‌کیفیت نروید.

بازار فروش سیم مفتول تخت

بازار فروش سیم مفتول تخت

با توجه به کاربردهای بسیار زیاد سیم مفتول تخت، امروز استفاده از این محصول رونق زیادی پیدا کرده از این رو بازار فروش سیم مفتول تخت بسیار عالی شده است و تولیدکنندگان به درآمد بسیار خوبی رسیده اند از این رو عرضه کنندگان و تولیدکنندگان باید سعی کنم قیمت این محصول را کاهش دهند تا همه مردم امکان خرید و استفاده از این نوع محصول را داشته باشند.

با توجه به وجود نوسانات قیمت در بازار عرضه انواع سیم مفتول نمی توانیم قیمت دقیقی برای فروش سیم مفتول تخت تعیین کنیم ولی شما خریداران محترم جهت اطلاع از قیمت سیم مفتول متری تخت به صورت تقریبی می توانید با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید و سپس اقدام به خرید نمایید.

 • تبلیغات: 
  1. تولید بهترین سیم خاردار خطی
  2. خرید و فروش کابل افشان برق در بزرگترین فروشگاه کابل برق
  3. مفتول pvc روکش دار گالوانیزه توری
  4. فروش عمده طناب باربند ضخیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما