بازار صادرات سیم مفتولی برق

بازار صادرات سیم مفتول برق هر روز پر رونق تر می شود. این مرکز صادرات بهترین مدل های این سیم های مفتولی را در دسترس مشتریان قرار می دهد. استفاده از سیم در همه عرصه های صنعتی رواج دارد. سیم در بسیاری از تولیدات استفاده دارد. در خرید هر یک از مدل های این سیم های درجه یک باید به نوع کاربرد خود از این محصولات توجه داشته باشید و آنها را بر این اساس خریداری کنید.

بازار صادرات سیم مفتولی برق

انواع سیم مفتول بر اساس مواد اولیه

انواع سیم مفتول بر اساس مواد اولیه انواع سیم مفتول بر اساس مواد اولیه را در کشور ما به صورت عمده و جزیی خرید و فروش می کنند. این سیم های مفتولی در سایز بندی ها و مدل های مختلفی تولید می شوند.

مدل های تولید شده این محصولات در این کمپانی معتبر مورد توجه مشتریان خارجی نیز قرار داشته اند. در خرید هر یک از انواع آنها باید به ویژگی های این محصولات دقت داشته باشید. برخی از انواع این محصولات به شرح زیر می باشند:

 1. انواع و اقسام آنها در مدل های ساده ای ارائه می شوند.
 2. برخی از انواع آنها روکش دار می باشند. مدل های روکش دار این محصولات درجه یک در مصارف برقی بسیار امنیت بالایی دارند و از بدن شما در برابر هرگونه برق گرفتگی محافظت می کنند. از این رو بهتر است که از این مدل ها برای مصارف برقی خود استفاده کنید.
 3. یکی از مدل های این محصولات درجه یک انواع ضخیم این کالا است. سیم های مفتولی ضخیم موارد مصرفی مختلفی دارند.

قیمت خرید سیم مفتولی برق

قیمت خرید سیم مفتولی برق قیمت خرید سیم مفتولی و سیم مسی برق بر اساس متراژ مدل های این محصولات تعیین می شود. در ساخت و تولید آن ها از مواد و متریال بسیار با کیفیتی استفاده شده است. سیم مفتولی استیل را در رنگ های مختلفی نیز ارائه می دهند. هر یک از رنگ بندی های آن ها اتصالات به خصوصی را ایجاد می کنند و توسط تفاوت رنگشان می توان آن ها را شناسایی کرد. خرید سیم مفتولی به صورت عمده نیز انجام می شود. خرید آن ها به صورت عمده به سود مشتریان است.

این محصولات کاربردی و درجه یک با تخفیفاتی برای مشتریان همراه می باشند. در یک فرصت طلایی شما می توانید این محصولات را با قیمت هایی بسیار کم تر از هزینه های پرداختیشان در بازار های عادی خریداری کنید. برای خریدشان باید قیمت این محصولات را به دقت مد نظر قرار دهید. هزینه های آن ها در سال های اخیر دچار نوسان شده اند و قیمت هایشان متغیر بوده است. این مدل سیم های مفتولی در انواع نازک تر قیمت های کم تری دارند.

 • تبلیغات: 
  1. تولید بهترین سیم خاردار خطی
  2. خرید و فروش کابل افشان برق در بزرگترین فروشگاه کابل برق
  3. مفتول pvc روکش دار گالوانیزه توری
  4. فروش عمده طناب باربند ضخیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما